Megrendelés Befektetési életbiztosítások
    Az elmúlt bő évtizedben jelentős változásokat figyelhettünk meg a magyar gazdaságban. A gazdaság stabilizálódott, az infláció évről évre csökkent, a forint stabilizálódott. Mindezek következtében a jegybanki alapkamat lineárisan hónapról hónapra csökkent. Napjainkra soha nem látott alacsony alapkamatot tapasztalunk. A kereskedelmi bankok követve a jegybanki tendenciát radikálisan csökkentették betétjeink után fizetett kamatot.

A kilencvenes évek elején fizetett 38-40 -os évi kamat helyett napjainkban szinte ennek tizedét fizetik megtakarításaink után. Biztosan megfigyelhető, hogy a bankok lekötött betétünkért mindig kevesebb kamatot fizetnek, mint az akkori infláció. Másképpen fogalmazva ez azt jelenti, hogy a nehezen megszerzett pénzünk vásárló erejét nem tudjuk megőrizni, az évek során a banki betétekben folyamatosan értéktelenedik megtakarításunk.

Jogos elvárása minden állampolgárnak, ha valamilyen módon egyszer pénzhez jutott a vásárló ereje ne csökkenjen, lehetőség szerint nőjön. Erre sok kézen fekvő megoldás látszik: pl. magyar illetve külföldi tőzsde, állampapírok, ingatlanbefektetések, valuta spekulációk, stb. Ezen befektetési formák külön-külön nagy szakértelmet és sok időt igényelnek. A bonyolult befektetési paletta egyszerűsítésére ad megoldást a biztosító társaságok befektetési életbiztosításai.

A befizetett pénzünket egy csoport a lehető legmagasabb hozam érdekében forgatja. Kiválasztják az optimális portfoliót, amely arra ad garanciát, hogy esetleges gazdasági katasztrófákat kivédje. Az aktuális hozamokat naponta, hetente nyilvánosságra hozzák, így ezek korrektül összehasonlíthatóak. A nagyobb hozam garantálása érdekében ezen megtakarításokat több évre havi folyamatos befizetéssel érik el, így öt-tíz-tizenöt év havi folyamatos megtakarítással a futamidő végén egy szép kerek összeget kapunk kézhez, amely a hosszú évek tapasztalatai alapján nagyságrendekkel jobb hozammal bírnak, mintha lekötött banki betétben gyűjtenénk megtakarításainkat.

A biztonság növelésére a befektetett összegből néhány százalékot életbiztosításra fordítanak. Amennyiben a futamidő lejárata közben a befizetővel bármilyen probléma történik úgy a biztosítása helyt áll az egyén helyett, nem szakad meg a befektetési folyamat.

A sokfajta befektetési forma bővebb megismerése érdekében kérjük, keresse munkatársainkat, kérdéseit tegye fel személyesen, telefonon, e-mail-ben.
    • Befektetési életbiztosítások

Vásárolni befektetési életbiztosítások
    Befektetési életbiztosítások
    Go backin section "Beruházások biztosítása"