Egyedi doboz buy in Nyíregyháza on Magyar
Egyedi doboz

Elérhető
Szállítás:
A pizzakarton, tortadoboz, papírszatyor és más ételkiszállító dobozok melett, egyedi doboz készítését, gyártását is tudjuk vállalni, ehhez viszont szükség van kivágószerszámra! Egyedi doboz kategóriába tartozhat például a tojásdoboz, cipősdoboz, irattartó doboz, fűszeresdoboz stb... Bármilyen egyedi doboz elkészítésénél, annak megtervezésénél segítséget nyújt az oldalt letölthető Fefco katalógus! Akár hozott, egyedi doboz alapján is el tudjuk készíteni a rendelést! Cégünk fő profilja még pizzadoboz, vagy egyéb pizzásdoboz, pizza kartonok, papírtáska, hamburgerdobozok, sültkrumplis dobozok, papírdobozok, és más különleges ételkiszállító dobozok gyártása, értékesítése! A kapcsolat menüpont alatt érdeklődjön ajánlatainkról!
Egyedi doboz
Shipping method