Megrendelés Gépjármű-biztosítás
    Életünkben a legnagyobb értékkel rendelkező ingóságunk a gépjármű. A legdrágább értéktárgyunkra érdemes teljeskörű CASCO biztosítást kötni.
    Hitelirodák napjainkban előszeretettel hirdetik hitelkonstrukciójukat CASCO mentesen. Számoljunk együtt. A CASCO mentes hitel törlesztő részlete drágább, mint a CASCO biztosítással rendelkező. A két törlesztő részlet különbsége havonta kb. a CASCO havi díjának 60-a, tehát megfizetjük a biztosítási díj jelentősebb részét, mégsem vagyunk kockázatban. A baj bekövetkeztekor a bank nem jár rosszabbul, hiszen a beszedett többlet díjak fedezik az ő kockázatát, ellenben az ügyfél gépjárműve megsérül, megsemmisül. A hitelt továbbra is fizetnie kell, de gépjárműve már nincs, vagy használhatatlan.

CASCO biztosítás tekintetében is teljeskörű kínálattal állunk ügyfeleink rendelkezésére. Minden CASCO biztosítást forgalmazó társaság terméke megtalálható irodánkban.

Teljes körű összehasonlítás után segítünk kiválasztani az Önnek megfelelő díjú, önrészesedésű és szolgáltatású CASCO biztosítást.
    Minden biztosítótól rendelkezünk felhatalmazással, így a helyszínen azonnal elvégezzük a gépjármű szemléjét, amelyet a biztosítók és a bankok elfogadnak.
    A helyszínen azonnal ki tudunk állítani egy ún. "hárompontos nyilatkozat"-ot, amely a gépjármű-hitelezés elengedhetetlen kelléke.
    Magasabb díjosztályú, egyedi gépjárművek kockázatelbírálását néhány óra alatt lebonyolítjuk. Bekövetkezett kár esetén teljeskörű érdekképviselettel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
    • Gépjármű-biztosítás

Vásárolni gépjármű-biztosítás
    Gépjármű-biztosítás
    Go backin section "Gépkocsik biztosítása"