Megrendelés Utasbiztosítások
    Egész évben dolgozunk, fáradunk azért, hogy néhány napot, hetet önfeledten nyaralással, üdüléssel, pihenéssel töltsünk el családunkkal, barátainkkal, ismerőseinkkel. Az önfeledt pihenés elengedhetetlen része, hogy rendelkezzünk teljes körű betegség, baleset, poggyászbiztosítással.

Irodánkban megtalálhatja több mint 10 biztosító társaság ajánlatát.
    Tájékoztatjuk a megkötés előtt a biztosító társaságok aktuális díjairól és akcióiról. Jelenleg éppen két társaság nem számít fel Európán kívüli 50-os pótdíjat Egyiptom, Tunézia, Marokkó úti célokra, így ezeket ajánljuk.

Gépjárművel való utazás esetén olyan utasbiztosítást tudunk ajánlani (megyénkben csak a Gyémánt-Ház Kft. képviseli ezt a biztosítót), amely a gépkocsi meghibásodása esetén a helyszínre szerelőt küld, gondoskodik bérautóról, fizeti a szállást, hazautazást stb.

Minden esetben felhívjuk ügyfeleink figyelmét azon utazási biztosításokra, amelyek magukba foglalják az ASSISTANCE szolgáltatást, így a költségeket nem kell a helyszínen megfinanszírozni.

Teljes palettából kiválasztjuk Önnek az úti céljának megfelelő legoptimálisabb díjú, szolgáltatású biztosítást, baj esetén segítjük kárrendezését.

Az utazási irodákhoz képest ajánlati palettánk a többszöröse, és mi nemcsak megkötjük a biztosítást, hanem minden biztosítót teljes körűen képviselünk.
    • Utasbiztosítások

Vásárolni utasbiztosítások
    Utasbiztosítások
    Go backin section "Szabadságok és utazások biztosítása"