Megrendelés Vagyonbiztosítások
    A hosszú évek alatt nehéz munkával szisztematikusan szaporodott a vállalkozások vagyona. A hosszabb távú tervezés és gondolkodás fontos eleme, hogy megszerzett vagyona biztonságban legyen. Termelő eszközeinek, készleteinek, üzleteinek biztosítása a jövője tervezésének záloga.

Ügyfélszolgálati irodánkban segítünk kiválasztani Önnek speciálisan testreszabott, működési területének megfelelő kockázatú, legolcsóbb biztosítást.

Az Ön által rendelkezésünkre bocsátott adatok alapján elkészítjük az optimálisan biztosítandó vagyonelemek lajstromát, majd ugyanazokkal a paraméterekkel minden biztosítótársaságtól előzetes ajánlatot kérünk. A biztosítási díj és feltételrendszer birtokában egy előszűrést végzünk.

A legjobb ajánlatokat tevő társaságokat ismételten megkeressük és próbálunk plusz szolgáltatásokat elérni, illetve a biztosítási díjat mérsékeltetni. Magyarul a biztosítási díjból alkuszunk le, ezért neveznek bennünket biztosítási alkuszoknak.

A biztosítás megkötése után teljeskörűen követjük a biztosítását, szükség szerint növeljük vagy csökkentjük a kockázatba vont vagyontárgyainak nagyságát a vállalkozásának megfelelően.
    • Vagyonbiztosítások

Vásárolni vagyonbiztosítások
    Vagyonbiztosítások
    Go backin section "Vagyon, tulajdon biztosítása"